5 rocznica działalności Fundacji


22 kwietnia 2017 świętowaliśmy 5 rocznicę działalności Fundacji. Tego dnia byliśmy w Galerii Zielona od godz. 10.00-15.30

Razem z nami były pieski z puławskiego schroniska – opis ze strony www.zwierzaki.pulawy.pl:

SONIA – Radosna, bardzo wdzięczna i energiczna – taka jest Sonia 🙂Sunia trafiła do schroniska z ogromnymi problemami skórnymi, na szczęście z tym sobie poradziliśmy…pozostałość po złych czasach to jedno mniejsze uszko, lekko zdeformowane 🙁 Sonia jest wspaniałym psiakiem, który uwielbia spacery, nawet bardzo długie 🙂 Bez problemu radzi sobie również podczas biegania, co nie raz udowodniła na zawodach dogtrekkingu z wolontariuszami! Kilka razy również stawała na podium! 😀 . Sonia bez problemu dogaduje się z psami, z suczkami nie zawsze, gdyż jest typem pieska, który lubi mieć wszystko pod kontrolą 😉 Jest bardzo posłuszna, szybko się uczy i idealnie nadaje się do domu z dziećmi. Czyżby to kolejna psinka z naszego schroniska, która jest idealna? Wydaje nam się że TAK! Dlatego dziwi nas to że tak długo już szuka domu 🙁 Pomóżmy Soni znaleźć dom jak najszybciej!

Sonia jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana. Ma około 6 lat.

WEDEL – Od zawsze pilnował podwórka… Na stare lata gdy przestał szczekać a jego kondycja spadła ktoś wybrał najprostsze rozwiązanie – wyrzucił Wedla… 🙁 Przez długi czas siedział na przystanku PKP, po jakimś czasie ktoś zgłosił, że został potrącony przez samochód. Tak trafił do schroniska ten uroczy pies ze zdjęć. Wedel jak widać po jego pyszczku ma już swoje lata, uwielbia jednak pobiegać po wybiegu i poskakać na człowieka z radości, że wyszedł na spacerek. Bardzo ładnie chodzi a smyczy, akceptuje inne psiaki, jest grzeczny i przyjacielski. A jego kolor sierści jest cudowny! – taka czekoladka 😀Wierzymy, że nasz staruszek znajdzie jeszcze cudowny domek. W pełni na niego zasługuje 🙂 Nie jestem psem któremu w głowie łobuzerskie wybryki, potrzebuje ciepła, swojego posłania i co najważniejsze dużej dawki miłości!

Wedel ma około 9 lat, jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i zachipowany.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach znajduje się przy ul. Komunalnej 11.
Kontakt do schroniska kom. 667 706 607

Osoby zainteresowane psiakami z akcji lub innymi mogą odwiedzić schronisko w godzinach adopcyjnych tj.
poniedziałek – piątek w godz. 12:00 – 15:30
sobota w godz. 10:00 – 11:30
niedziela i święta – nieczynne

W puławskim schronisku również na adopcję czekają koty.

Kolejną atrakcją przy naszym stoisku było stoisko dla dzieci. Niestety na rocznicy z powodów zdrowotnych nie mógł pojawić się nasz Ambasador Kamil Bazelak.

Tego dnia na cele statutowe uzbieraliśmy 1290,77 zł. Z całego serca DZIĘKUJEMY!

DZIĘKUJEMY mieszkańcom Puław, Sponsorom i Patronom – to dzięki WAM dalej jesteśmy!