nr 6/2018


AKTUALIZACJA 2.04.2018 13.55

Dzięki postowi dowiedzielismy się, że pies ma opiekuna. Z ręką na sercu i ulgą cieszymy się, że Facebook ma taki zasięg 😁
Z osobą, która przekazała nam szczegółowe informacje, a zna obecnego opiekuna psa jesteśmy w kontakcie. W razie potrzeby zaoferowaliśmy swoją pomoc.

Kochani nasza Fundacja jeśli dostanie zgłoszenie stara się sprawdzić sytuację, ale oczywiscie bierzemy pod uwagę „życzliwość” sąsiadów gdyz takich przypadków mieliśmy już bardzo dużo…. Więc prosimy tez o wyrozumiałość… Proszę odwrócić sytuację – co byłoby gdyby ktoś coś nam zgłosił a w wyniku końcowym pies byłby bez opiekuna, a my byśmy olali temat…. Myslimy, że nikt by na nas nie zostawił suchej nitki….

*******
Na jednej z posesji w Puławach przebywa pies…. Podczas naszej wizyty nikt nam nie otworzył posesji. Na posesji pies posiadał dostęp do pokarmu oraz wody. Z uzyskanych informacji dowiedzieliśmy się, że ktoś psa dokarmia, natomiast właściciel psa zmarł….

W związku z brakiem możliwości kontaktu z kimkolwiek w sprawie psa zgodnie z Art 1.3, Art. 3 Ustawy o ochronie zwierząt wystosowaliśmy prośbę do Urzędu Miasta o interwencję.

O końcowym wyniku będziemy informować.