19/2018


Kochani, grzecznościowo wrzucamy ogłoszenie, ale zachęcamy Was do pomocy tej Pani o wielkim sercu. Nasza Fundacja już tą Panią wspierała karmą i jak tylko wpłynie nam 1% ponownie pomożemy! Jeśli, ktoś chciałby wspomóc karmą (zakup np. poprzez zooplus PL z wysyłką do tej Pani) prosimy o kontakt, a podamy namiary do wysyłki.

OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE
Jestem zwykłą osobą, nie fundacją ani organizacją. Mieszkam w miejscowości Siedliszcze. Od wielu lat pomagam bezdomnym zwierzętom. Na mojej drodze los stawia wiele psich i kocich nieszczęść. Pomagam z własnej woli, nikt mnie do tego nie zmusza. Żyję tak jak chciałam, daję miłość tym których zawiódł człowiek. Cały czas myślę jak pomóc, czy podołam sama dźwigać ten ciężar. Na ulicach i w lasach przybędzie jeszcze więcej nowych niechcianych zwierzątek. Nie zdajemy sobie sprawy ile ich umiera w mękach w rowach, lasach czy na ulicach potrąconych przez auta. Ja cały czas o nich myślę… Dużo zwierząt już znalazło kochające domy i mam z ich właścicielami kontakt do dziś. Zwierzęta które mam u siebie są po różnych przejściach i bardzo długo trwało by zaufały człowiekowi po raz kolejny. Psy i Koty są nałogowo podrzucane pod mój dom a ja sterylizuje, czy leczę jeśli jest taka potrzeba na swój koszt. Niestety w tej chwili nie jestem w stanie pokryć sama zadłużeń. W lecznicach zalegam z opłatami, dlatego zwracam się z gorącą prośbą dla tych, które same o nią nie poproszą …Jeśli ktoś z państwa mógłby podarować karmę dla psów i kotów, którą oddam zwierzętom przebywającym na ulicy lub tym, które mam pod swoją opieką, będę bardzo wdzięczna. Wzięłam na siebie obowiązki Gminy, która mając fundusze na ten cel ,oszczędza na tych biednych istotach. Wakacje kojarzą się dla wielu z przyjemnością ale dla mnie jedynie ze smutkiem, bo wiem że pod moim domem, przybędzie wiecej chorych i glodnych bezdomniaków. Ktoś mógłby powiedzieć ; przecież to tylko pies czy kot ….ale wy tego nie powiecie. Proszę pomóżcie mi nadal ratować te bezimienne istoty pod moim domem, na ulicach w lasach. Przybędzie jeszcze więcej TYCH NIECHCIANYCH. Nie zdajemy sobie sprawy ile ich umiera w mękach, gdzieś w rowach, potrąconych przez auta. Ja cały czas o nich myślę i bardzo mnie to boli. ANETA

Na dzień 2 sierpnia 2018 roku na konto Fundacji wpłynęła jedna wpłata od Pani Moniki na rzecz zwierzaków Pani Anety (skrin nr 2).
Z całego serca dziękujemy Pani Monice i osobom, które bezpośrednio zamówiły i wysłały karmę Pani Anecie na rzecz zwierzaków, które dokarmia. Przy zamówieniu karmy dorzucimy swoją cegiełkę 😉 W najbliższych dniach zrobimy zamówienie i jak zawsze wrzucimy fv/dowód zakupu.

Karma dla Pani Anety z Siedliszcz zamówiona.