8/2019


11 luty 2019 17.06

Dostaliśmy wiadomość, Pilotka przegrała walkę…. odeszła za tęczowy most Możemy się pocieszyć, że nie konała przy płocie, czy gdzieś w krzakach… tylko odeszła w Lecznicy…bez bólu, mając wspaniałą opiekę…. Żegnaj….

 

Edycja 21.50
Kicia jest już w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt w Lublinie

Edycja 19:30
Kochani to jest coś niemożliwego! Osoba, która miała przewieźć kociaka do Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt niestety ostatecznie nie mogła pojechać. Razem ze Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt- Sekcja Lublin zaczęła się walka o transport, bo kicia zaczęła być słabsza I niemożliwe stało się możliwe – nasza kochana Barbara Ziarek i Patryk Ziarek właśnie jadą po kicię do Dęblina i zawiozą ją/go do LCMZ w Lublinie! Przyjazna Łapa, a dokładniej Basia i Patryk mają moc!

Edycja

Dzięki Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt- Sekcja Lublin kicia pojedzie do Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt w Lublinie Stowarzyszenie obejmie opieką kociaka, a my sfinansujemy lub dorzucimy się do leczenia (wszystko zależy od kosztów, gdyż w takich lecznicach ceny są wyższe niż w Puławach). Dziękujemy! Jednak jak się chce, to współpraca potrafi być między organizacjami. Z Lublinem zawsze nam się dobrze współpracowało

**********”

Uwaga ‼️ Pani Roksana z Dęblina znalazła kotka/kotkę – wychudzoną, mającą coś z łapkami (może samochód lekko trafił, może ktoś kicię pogonił…nie wiemy)… kicia mimo złego stanu lgnie do człowieka.

Pani Roksana kociaka przetrzyma i jutro dostarczy do lecznicy w Dęblinie (dzisiaj są zamknięte) – NASZA FUNDACJA OPŁACI LECZENIE, jednakże już dzisiaj kociak szuka DOMU TYMCZASOWEGO LUB STAŁEGO ‼️

W sprawie adopcji można dzwonić do Pani Roksany tel. 794 007 680

https://www.facebook.com/przyjaznalapa/videos/574987349630416/