6 rocznica działalności Fundacji


21 kwietnia 2018 roku świętowaliśmy 6 rocznicę działalności Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa.

Tego dnia na mieszkańców Puław czekało wiele atrakcji m.in. stoisko z psiakami ze Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach, stoisko dla dzieci oraz można było porozmawiać z naszą Ambasadorką Malwina Kopron.

Razem z nami były 3 – 3-miesięczne szczeniaki (suczki) oraz jeden 4 miesięczny kawaler o imieniu Ryjek. Psiaki budziły wielkie zainteresowanie, co za tym idzie, jest duża szansa, że niektóre znajdą nowe domki. Podczas akcji nie mogliśmy wydawać piesków do adopcji, ale były osoby które zadeklarowały pojechać na tygodniu do Schroniska.

Malwina Kopron czuła się jak ryba w wodzie, a psiaki odwzajemniały jej miłość do zwierząt. Możemy być tylko dumni, że mamy taką Ambasadorkę.

Ponadto tego dnia towarzyszyły Nam przesympatyczne dziewczyny z Wydziału Zamiejscowego UMCS w Puławach, które zbierały karmę w ramach akcji „PuszkaDlaBrzuszka”. Osoby, które tego dnia nie mogły nas odwiedzić i wesprzeć akcji PuszkaDlaBrzuszka mogą ją każdego dnia donieść na UMCS w Puławach.

Z całego serca chcieliśmy PODZIĘKOWAĆ:

1. Wolontariuszom (Aldona Kowalczyk, @Barbara Kardaś, Karolina Gębala) – bez nich ta akcja nie byłaby taka super, oddaliście serce i wykonaliście dużo dobrej „pracy”
2. Galeria Zielona i Agata Jeżyna za udostępnienie samego serca Galerii, za przepiękne stoisko i całą oprawę
3. Posters Agencja Reklamowa – za materiały promocyjne, które robiły furorę
4. Sponsorom i Patronom – bez niech nie byłoby tej akcji, Nas….
5. Pani Annie Tryniszewskiej-Kociołek która zakupiła nam kojec, dzięki czemu psiaki mogły być z Nami
6. Psi Urok – dzięki któremu psiaki zaznały trochę lepszego życia, aniżeli tylko za kratami… poczuły się wyjątkowe
7. Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach dzięki któremu psiaki mogły dzisiaj być z nami, Dorota Kałkowska i Jacek Pawłowski którzy poświęcili swój czas dla Nas, dowieźli i odebrali psiaki, zadbali o to, aby stoisko adopcyjne wyszło tak jak powinno
8. Malwina Kopron – naszej ambasadorce, że w tym pięknym dniu była z nami i że zawsze Nas wspiera :*
9. I wszystkim osobom, które Nas tego dnia odwiedziły.
Jesteście Wspaniali i DZIĘKUJEMY!!! <3