7 LAT DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI


Wczoraj świętowaliśmy 7 lat działalnosci naszej Fundacji 

Bardzo szybko zleciał nam ten czas… bywały momenty gorsze, lepsze, jednak rok 2018 był rokiem przełomowym w naszej działalności.

Do Fundacji dołączyli wspaniali ludzie, dzięki którym Fundacja odrodziła się jak Feniks z popiołu i nabrała jeszcze więcej siły do działania! 

Wczoraj świętowaliśmy wspólnie w Galeria Zielona – mieliśmy przyjemność poznać wielu z Was osobiście  Bardzo się cieszymy, że doceniacie naszą ciężką „pracę” na rzecz zwierząt.

Wszystko co związane z Fundacją, robimy w wolnych chwilach, między 8 godzinną pracą zawodową, a rodziną. I to wszystko co do tej pory robilśmy, nadal będziemy robić bez wynagrodzenia. To nasza pasja 

Tego dnia do puszek zebraliśmy 900,84 zł ☺️ Z całego sera dziękujemy Wam za wsparcie 

W dniu wczorajszym świętowały z nami psiaki duże i małe ze Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach Wasze zainteresowanie psami było cudowne, szczeniaki skruszyły niejedno serce, ale starsze psiaki również.
Bogusia była wczoraj gwiazdą, nikomu nie odpuściła głaskania!

Pamiętajcie – wszystkie psiaki, które były wczoraj z nami obecne, są do adopcji. Czekają na Was, może na waszych znajomych, rodzinę – sprawmy wspólnie by te cudowne psiaki spędziły zblizające się święta w ciepłym domku!

Duże podziękowania składamy też dzieciom, które odwiedziły nas wczoraj z rodzicami. Bardzo cieszy nas, że młodzi mają w sobie tyle empatii, miłości do zwierząt i przede wszystkim, potrafią fajnie obchodzić się z psami, wiedzą jak się zachować. Mamy nadzieję, że malowanie buziek sprawiło Wam tyle samo frajdy co nam  Dawno nie było w galerii tylu kotów, tygrysów, piesków i motylków! 

Nie można zapomnieć o wspaniałych wolontariuszach i Pani Hanna Buczyńska z Technik Weterynarii z Zespół Szkół nr 3 im.Marii Dąbrowskiej w Puławach! Dziewczyny zrobiły wczoraj kawał dobrej roboty udzielając kursu pierwszej pomocy psom i kotom.

Fajnie, że mogliśmy się od Was czegoś nauczyć, jesteśmy wdzięczni za pomoc i wsparcie! 

Dziękujemy także jednemu z naszych Ambasadorów – Łukaszowi Rogulskiemu, który wpadł przybić z nami piątkę, zrobić sobie parę fotek i zainspirować młodych zarówno do sportu jak i pomocy zwierzętom <3Pozostali nasi ambasadorowie niestety tego dnia mieli wyjazdy lub inne ważne sprawy, ale nadrobimy to następnym razem 

Dodatkowo dziękujemy wspaniałej Pani „Wilczycy” która mimo duchoty i zmęczenia dzielnie spacerowała w przebraniu i zachęcała ludzi do odwiedzenia naszego stoiska. Zrobiła Pani furorę wśród dzieciaków, zdjęć było mnóstwo!

Dziękujemy harcerzom, którzy podzielili się z nami przepysznym ciastem 

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, aby ten dzień był fajny – udało się!

Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami, dla których jesteśmy potrzebni! Wszystkim, którzy wspierają naszą fundacje nie tylko finansowo, ale i dobrym słowem. To dzięki wam jesteśmy! 

Agnieszka Śniegocka Karolina Stępień Barbara Ziarek Arkadiusz GozdekPatrycja Iwan Marlena Menia Włodarkiewicz