29/2019


Kolejna interwencja, ale o tym później… najpierw szukamy domu dla 5-letniego kawalera („bohatera” interwencji) ze zdjęć.
Gdy umiera właściciel zgodnie z prawem jeśli spadkobierca nie odrzuci spadku to zwierzę jako „żywy inwentarz” razem z majątkiem przechodzi na rodzinę… jednakże rodzina nie zawsze jest zadowolona z przyjaciela „na siłę”…
Psiak lgnie, dosłownie WLEPIA SIĘ w człowieka. Jeszcze nie widzieliśmy na własne oczy takiej potrzeby człowieka przy sobie.
Młodzieniec jest wesołym, energicznym psem. Akceptuje dzieci i inne zwierzęta. Wychowany był z kotami.
Psiak z pewnością sprawdzi się na posesji (BEZ ŁAŃCUCHA) więc nowemu właścicielowi jesteśmy w stanie przekazać nową ocieploną budę – tylko żeby ktoś zapewnił mu kawałek swojego podwórka i trochę miłości. Zapewnimy także szczepienie.
W sprawie psiaka prosimy kontaktować się z nami w wiadomości lub tel. 533514674  na terenie Puław i niedalekich okolic jesteśmy także w stanie zapewnić transport.

UDOSTĘPNIAJCIE 

 

Ostatnio trochę Was rozpieszczamy, oto kolejna niespodzianka…. WILKOR MA DOM

Kochani, właśnie wracamy do domu, spocone, śmierdzące, głodne i zapłakane, ale nie mogłyśmy odpuścić tak cudownej okazji. Wszyscy znacie Wilkora, więc nie będziemy się rozpisywać, post o tym że poszukuje domu został udostępniony SETKI razy w przeciągu ostatnich miesięcy. Aż w końcu parę dni temu odezwała się do nas cudowna dziewczyna, chetna na adopcję. Szukała od dłuższego czasu psiaka, który ma problemy ze znalezieniem domu. Chciała zmienić życie jakiegoś czworonoga. Jedynym warunkiem była akceptacja kotów. WILKOR SPEŁNIAŁ WSZYSTKIE TE WARUNKI Dziś nastał ten dzień. Ania przyjechała po psiaka z Lublina, prosto po pracy, z całą wyprawką, przygotowana na wszystko. Nie chcemy przesadzać ale Wilkor chyba naprawdę wyczuł, że jego życie właśnie drastycznie się zmienia. Na lepsze. Na widok Ani i towarzyszącej jej koleżanki cieszył się tak, że aż same byłyśmy w szoku! Ten młody wariat jedzie właśnie w samochodzie przed nami, widzimy jak wygląda przez okno na mijających go ludzi, auta i inne psiaki. Dziś przestał być niechcianym spadkiem. Został życiowym towarzyszem, przyjacielem. CZŁONKIEM RODZINY.

Gdy tylko wrócimy do domu, zamówimy Wilkorowi zapas dobrej karmy w prezencie, a także sfinansujemy jego najbliższe wizyty u weterynarza. Będzie miał zrobione podstawowe badania, zostanie też odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.

Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszymy. Ten pies ma ogromny potencjał, jest wpatrzony w ludzi jak w obrazek. Potrzebuje jedynie trochę uwagi, miłości i ciepła.

Dziękujemy wszystkim którzy udostępnili posty z Wilkorem. To nie tylko dzięki nam, ale też Wam ten psiak ma nowe życie. Lepsze życie!

 

 

Fv za Wilkora opłacona i karma zakupiona