44/2019


W sobotę otrzymaliśmy telefon od Pana, który w Puławach na osiedlu Włostowice zauważył bezdomnego kociaka z chorymi oczkami. Ze względu na to, że część z nas była na wyjeździe, a Straż Miejska nie odbierała telefonu, poinstruowaliśmy Pana gdzie można w takim przypadku dostarczyć kociaka. Okazało się, że środki finansowe przeznaczone na leczenie bezdomnych kotów skończyły się w tym miesiącu w całodobowej lecznicy w Puławach. Na szczęście lecznicą, która posiadała jeszcze środki było Puławskie Centrum Weterynaryjne, jednakże pracownicy także byli w rozjazdach. Uroki długiego weekendu, ale trzeba było znaleźć jakieś wyjście! KOCIAK SPĘDZIŁ WEEKEND W LECZNICY przy ul. Norwida NA NASZ KOSZT, a dzisiaj Arek przewiózł go do Puławskiego Centrum Weterynaryjnego gdzie zostanie objęty profesjonalną opieką i poddany leczeniu. Barrrdzo mocno trzymamy kciuki za kociaka by szybko wrócił do pełni zdrowia.

 

 

Mamy aktualną informację, że kicia ma oczyszczane oko, po weekendzie bedzie decyzja co do zabiegu. Poniższe zdjęcia są zrobione przed zabiegiem, ale na dniach odwiedzimy kicię w Puławskie Centrum Weterynaryjne i zdamy Wam relację jak się czuje.
Kicia po całkowitym wyleczeniu będzie szukała domu – może komuś wpadła w oko i uniknie Schroniska? Tel. 500851385 lub na PRIV
A przy okazji zdradzimy Wam mały sekret Fuks (psiak) na 99% idzie jutro do Domu Tymczasowego Z tego dnia też wrzucimy relację.
Dobranoc kochani!