PSIAKI DO ADOPCJI


Kochani, kolejny raz liczymy na siłę internetu, pokażcie nam, że wspólnie możemy zdziałać cuda

Otóż dziś przedstawiamy Wam 3 cudowne psy, którym musimy znaleźć PILNIE nowe domy. Wiadomo, ze spełnieniem marzeń byłoby gdyby trafiły do jednego wspólnego domu… Ale z adopcjami jest obecnie bardzo ciężko więc jesteśmy w stanie rozdzielić psy. Z bólem serca.

Sytuacja jest dramatyczna. Właściciel psów niestety zmarł. Psami zajmuje się córka, która jest w obecnie w ciężkiej sytuacji, wychowuje chore dziecko i nie ma warunków na przygarnięcie 3 psów, z czego dwóch dużych. Napisała do nas z prośbą o pomoc w znalezieniu dobrego domu. W związku z tym poniżej przedstawiamy Wam sylwetki bohaterów dnia dzisiejszego:

1) szary psiak w typie sznaucera – SHAGGY Jest przecudownej urody fajnym radosnym psiakiem, jego spojrzenie jest warte milion dolarów jak nie więcej! Te cudowne oczyska wypatrują nowego kochającego domu mimo tęsknoty za Panem. Shaggy ma 4 lata, jest niewykastrowany.

2) sunia w typie wyżła – SONIA Ta cudowna długonoga dama ma 8 lat ale energię szczeniaka. Jest bardzo łagodna w stosunku do dzieci i innych psów. Jest wysterylizowana. Idealna dla ludzi aktywnych, mile widziany dom z podwórkiem.

3) pies w typie wilczka – BORYS fajny rozrabiaka, niestety nie toleruje obcych małych psów ale na ogół jest bardzo spokojny i ułożony. W sprawie wieku i kastracji należy pytać pod numerem telefonu, gdyż nie uzyskaliśmy takiej informacji od córki właściciela.

Wszystkie psy do momentu znalezienia nowego domu będą miały zapewnione terminowo aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie. Jesteśmy w stanie zorganizować transport psiaków w Puławach i okolicach. OBOWIĄZUJE UMOWA ADOPCYJNA

W sprawie adopcji prosimy o telefon pod nr 790317966 psy przebywają w Dęblinie (Woj. Lubelskie)

* pamiętajcie że opis psów dotyczy ich zachowań w dotychczasowym domu. Zachowanie psiaka może ulec zmianie. Wszystko zależy od tego ile uwagi i poświęcenia włożymy w wychowanie psa i przyzwyczajenie go do nowego domu. Psiaki nie są już szczeniakami i mogą przechodzić rozłąkę z ukochanym Panem.