61/2019


Nasza Fundacja i Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach to dwie oddzielne sprawy. Jednak wspieramy siebie nawzajem i jeśli mamy możliwość, to pomagamy sobie. W tym roku wsparliście nas hojnie darowiznami oraz przekazując nam 1%, dlatego chcielibyśmy jak najlepiej wykorzystać te pieniądze nie tylko na nasze codzienne działania na rzecz zwierząt.

Nie wszyscy mogą zdawać sobie sprawę z tego, że w puławskim schronisku nadal jest setka jak nie więcej psów, no i niemała gromada kotów. Wiele z nich to jeszcze maleństwa. Ważne jest by każde zwierzę miało dietę dostarczającą odpowiednie ilości witamin, wartości odżywczych, by mogły rozwijać się prawidłowo i żyć zdrowo. Bardzo często karma złej jakości bardzo niekorzystnie odbija się na wyglądzie i zdrowiu zwierząt, o biegunki i choroby jest bardzo łatwo, a wyjść z tego niestety jest ciężko.

Postanowiliśmy złożyć zamówienie na karmę dla szczeniaków i kociąt z puławskiego schroniska. Mamy nadzieję, że karma zostanie zjedzona ze smakiem, a zwierzaki będą szczęśliwe