103/2019


Wczoraj dostaliśmy smutny telefon… Zadzwoniła kobieta z prośbą o jakąkolwiek pomoc dla jej psa. Podczas pobytu na podwórku doszło do wypadku. Większy psiak w trakcie zabawy niefortunnie skoczył na mniejszego psiaka w typie pekińczyka… niestety tym samym uszkodził mu mocno szczękę 🙁 Kobieta od razu udała sie do lecznicy w Baranowie, jednakże wstępne badania wykazały że potrzebny jest zabieg i odesłano kobietę do Puławskiego Centrum Weterynaryjnego.
Właścicielka psa słysząc diagnozę – złamana szczęka, trzeba operować oraz koszt zabiegu i leczenia załamała się i stanęła pod ścianą… Całkowite koszty zdecydowanie przerosły jej możliwości finansowe… kobieta nie wyobraża sobie aby skazywać psa na cierpienie, bądź go uśpić…

Mimo że to właściciel ma obowiązek zapewnić leczenie swojemu zwierzęciu to wiemy, że nie zawsze na zawołanie ma się takie pieniądze, że zabiegi i leczenie zwierząt kosztuje, że nie zawsze sytuacja finansowa pozwala na opłacenie wysokich kosztów.

My chcemy takim ludziom pomagać oraz ich zwierzętom. Zdecydowaliśmy się opłacić część kosztów leczenia. Nie umiemy przejść obok cierpienia najmniejszych, ukochanych czworonogów.

Trzymajcie mocno kciuki za psiaka, by wyszedł z tego cało 👍