PIKNIK


Nie wiemy jak u Was, ale w Puławach dziś deszczowo. W związku z tym dla rozpogodzenia wrzucamy Wam krótką fotorelację z PSIKNIKU który odbył się w ostatnią sobotę! ☀️ Na psikniku pojawiliśmy się na zaproszenie PSYjaciel Hotelik dla psiaków Szkolenie Psów. Agnieszka prowadzi hotel dla psów, jednocześnie prowadzi szkolenia, kursy posłuszeństwa. Zapewnia psom profesjonalną opiekę, ma także dwa fajne wybiegi z mnóstwem zabawek. Bylibyśmy głupi gdybyśmy nie skorzystali z okazji i nie zabrali ze sobą „naszych” fundacyjnych psiaków!

Obecni na miejscu mogli zapoznać się z Fuksem i Szczęściarzem. Te dwa cudowne psiaki dalej szukają kochających domów. Jeśli nie było Cię na psikniku – PATRZ TERAZ! Czyż nie są cudowni? Dla przypomnienia:

🐾 Fuks ma 8 lat, jest psem powypadkowym, ale w pełni sprawnym. BARDZO spokojny, BARDZO ułożony, zachowuje czystość, nie wykazuje agresji, koty są mu obojętne, inne psy na dobrą sprawę też. On po prostu czeka na kolejny przysmaczek i spanko. Fuks ma dom tymczasowy jedynie do października. Jeśli nie znajdziemy mu domu… trafi do puławskiego schroniska. (to ten niskopodwoziowy czarny kurdupelek)

🐾 Szczęściarz z kolei jest totalnym przeciwieństwem. Ten 10 letni wariat to wulkan energii. W pełni zdrowy, jedynie nie słyszy, no ale ten pies to totalna petarda. Bardzo aktywny, jednocześnie grzeczny. Idealny dla ludzi, którzy lubią sobie pobiegać, pozwiedzać, nie lubią się nudzić. Szczęściarz przebywa w puławskim schronisku, tam nosi wdzięczne imię Bodzio. (to ten wiecznie uśmiechnięty z jęzorem na wierzchu)

Wszyscy obecni mogli także obejrzeć pokaz nosework, fajne triki szkoleniowe, a także uzyskać porady weterynaryjne i behawioralne. To był naprawdę fajny dzień. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy dowiedzieć się czegoś nowego, wymienić doświadczeniami i sprawić radość paru psiakom <3 podziękowania dla Feel The Magic with Border Collies & Fundacja BezMiar a także dla Agnieszki Florczak i Dawida Noworolnika za zdjęcia!