88/2019


Dziś po raz kolejny poproszono nas o pomoc… a my tym razem prosimy Was. Pomóżmy psu ponownie stanąć na czterech łapach! Koszt zabiegu i leczenia to 2.500zł! Kobiecie udało się uzbierać 1.000 zł, MY jesteśmy w stanie przeznaczyć 700 zł, ale brakuje jeszcze 800 zł! BEZ WAS BĘDZIE CIĘŻKO! URUCHAMIAMY ZBIÓRKĘ! ❗️

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przyjaznalapabax

Dostaliśmy dziś telefon z Puławskie Centrum Weterynaryjne. Zgłosiła się do nich zrozpaczona kobieta z poturbowanym psem w typie pekińczyka. Pies został w nocy zmiażdżony i pogryziony przez dużo większego, obcego psa, który wtargnął przez ogrodzenie na ich podwórko. Po psie nie ma śladu, we wsi nikt się nie przyznaje do psa. W wyniku ataku pies ma połamaną i bezwładną łapę. Okropnie cierpi, obecnie jest na silnych lekach przeciwbólowych. Konieczna jest kosztowna operacja i wstawienie specjalnego implantu by ten młody bo dopiero 3 letni pies, mógł odzyskać sprawność w łapach i móc cieszyć się życiem. Kobiety nie stać na opłacenie tak skomplikowanej i drogiej operacji, jest obecnie w ciężkiej sytuacji finansowej, życie nie jest dla niej łaskawe, a teraz jeszcze boi się utraty ukochanego czworonoga.

Prosimy o wsparcie. Niestety konto bankowe naszej Fundacji ma swoje „dno”. Pieniądze które posiadamy na koncie, muszą wystarczyć nam do lipca przyszłego roku… NIE MOŻEMY znaleźć się w sytuacji gdy będziemy musieli ODMÓWIĆ potrzebującemu zwierzęciu.

Wkładamy w Fundację i pomaganie zwierzętom całe nasze serca i poświęcamy na to praktycznie 99% wolnego czasu. Jeśli Wy także chcielibyście zrobić coś dobrego dla zwierząt, nie jest Wam ich los i chcecie mieć realny wkład w ich ratowanie – wspomóżcie specjalną zbiórkę na leczenie Baxa.

❗️ Możecie także dokonać tradycyjnego przelewu: Konto Fundacji BNP Paribas 22 2030 0045 1110 0000 0314 0860 z dopiskiem „Bax”

❗️ oraz wesprzeć Baxa poprzez PayPal: biuro@przyjaznalapa.pl

W imieniu swoim, Baxa oraz jego właścicielki, z góry dziękujemy Wam za wsparcie, nie tylko finansowe ale też słowne <3

❗️❗️❗️https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przyjaznalapabax