PRZEKAŻ 1% PODATKU


Kochani, dziś przychodzimy do Was z małym apelem. Zbliża się czas przekazywania 1% dla Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Nasza Fundacja posiada taki status i tutaj mamy do Was parę słów 

Jeśli nie jest Wam obojętny los zwierząt, chcecie mieć realny wpływ na poprawę warunków zwierząt, ratowanie bezdomnych, leczenie potrzebujących – wesprzyjcie nas. Jeśli regularnie śledzicie nasze działania i ufacie nam, chcecie byśmy mogli dalej sprawnie pomagać – wesprzyjcie nas. Jeśli chcecie by oprawcy zwierząt ponosili odpowiedzialność za swoje bestialskie czyny – wesprzyjcie nas! Regularnie z naszą Adwokat reprezentujemy pokrzywdzone zwierzęta w sądzie i walczymy o wyroki dla ludzi, którzy znęcają się nad zwierzętami!

Nasza Fundacja działa od prawie 8 lat, z każdym rokiem liczba interwencji rośnie. Pomagamy zarówno zwierzętom bezdomnym jak i właścicielskim. Przeprowadzamy interwencje, poprawiamy warunki bytowe zwierząt, wspieramy finansowo leczenie zwierząt których właścicielami są osoby ubogie, wspieramy schronisko dla bezdomnych zwierząt. Możemy tak wymieniać długo, ale nasze posty są doskonałym przykładem ciężkiej pracy, którą wykonujemy CHARYTATYWNIE. W Fundacji nie pobieramy żadnego wynagrodzenia, robimy to z pasji, nie dla kasy. Działamy w wolnym czasie po pracy i w weekendy często tym samym rezygnując z odpoczynku i spotkań z rodziną.

Jeśli kochasz zwierzęta, chcesz mieć wkład w ich lepsze życie, bez zimna, bólu, przemocy i lęku wesprzyj nas rozliczając się z 1% -> nasz numer KRS: 0000419201.

Za wszystko co do tej pory wspólnie z nami zrobiliście dla potrzebujących czworonogów, z całego serca DZIĘKUJEMY