24/2019


Mieliśmy interwencję na jednej z puławskich posesji. Osobę zgłaszającą zaniepokoiła zbyt mała buda.
Na miejscu okazało się, że parę lat temu już tam byliśmy i kobiecie pomagaliśmy tylko wtedy było mniej psów.
Podczas dzisiejszej wizyty zastaliśmy 5-tke energicznych, zadbanych psiaków. Wszystkie są przygarnięte z ulicy, jednakże Pani Bożena wie, że na więcej psów już nie może sobie pozwolić.
Wszystkie psiaki są wizualnie zadbane oraz zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Psiaki są puszczone luzem i bardzo radośnie reagują na właścicielkę. Część mieszka w budzie, a część w domu. Psy miały dostęp do wody pitnej.
Faktycznie jedna buda jest trochę za mała, ale właścicielka zapewniła psiakowi taką na jaką mogła sobie pozwolić. Postanowiliśmy przekazać jej NOWĄ, ocieploną BUDĘ. Ponadto na posesji znajduje się suczka, która nie jest wysterylizowana, gdyż właścicielka zbierała pieniądze na zabieg. Pozostałe sunie są wysterylizowane. W tym przypadku też POMOŻEMY i sunia zostanie wysterylizowana na nasz koszt. Pani Bożena jest ciepła osobą z wielkim sercem i warto jej pomóc.

 

18.04.2019

Buda zamówiona

 

29.04.2019

Na podwórku Pani Bożenki pojawiła się nowa buda. Dla tych, którzy nie są w temacie – Pani Bożena jest właścicielką wspaniałej gromady 5 psów. Wszystkie psiaki zostały przygarnięte przez nią z ulicy. Pani Bożena ma OGROMNE serce do zwierząt, dlatego postanowiliśmy jej pomóc <3 Nowa buda już stoi i cieszy oko, a także psiaki. Dodatkowo, jedną z suczek w najbliższych dniach czeka sterylizacja.