Pomóż nam pomagać


https://www.ratujemyzwierzaki.pl/wsparcieprzyjaznejlapy
⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️❗️❗️❗️❗️❗️⬆️⬆️⬆️⬆️

Niestety musimy prosić Was o pomoc… 🙏😥 Jak wielu z Was wie, od dawna pomagamy zwierzętom, robimy to z sercem, ale działamy w wolnej chwili po 8-godzinnej pracy, mając jeszcze swoje obowiązki, rodziny, niektórzy także dzieci…

W Fundacji działamy wolontarystycznie, nikt nie pracuje na podstawie umowy o pracę, ani nie pobiera wynagrodzenia z zajmowanego stanowiska w Zarządzie.

Zawsze przedstawiamy Wam sprawozdanie ze zbiórek, przedstawiamy Wam FV i staramy się informować Was na bieżąco o naszych działaniach.

Obecnie mamy bardzo dużo nowych próśb o pomoc i interwencji…. a niestety nie mamy już środków, aby nowym osobom obiecać, że:

– pomożemy w leczeniu

– przekażemy karmę

– czy pomożemy w inny sposób…..

Nasza Fundacja nie zaciąga długów – nie możemy na to sobie pozwolić, bo długi ciągną za sobą kolejne długi…. mamy rodziny, dzieci….

Dzisiaj wiemy, że na naszą pomoc czeka:

-Pani z Celejowa, która nie ma środków na dalsze leczenie psa (niebawem wrzucimy informację)

– Pani, która pomaga 7-demce psów i poproszono nas o wsparcie tematu (niebawem wrzucimy informację)

– w toku mamy interwencje….

Niestety dopóki nie wpłyną nam środki z 1% (a przecież nigdy nie mamy pewności, kto i czy nam przekazał 1%) nie możemy zaciągać nowych zobowiązań….

Jeśli wspieracie nasze działania, nie jest Wam obojętny los zwierząt i ufacie nam – prosimy Was o symboliczną wpłatę. Wasza każda ZŁOTÓWKA to realny wkład w pomoc czworonogom, które niestety bardzo często muszą polegać na ludziach takich jak Wy, na Fundacjach, bo same o pomoc poprosić nie mogą.

Z góry dziękujemy Wam bardzo za wszystkie wpłaty.

Wszystkie nasze działania możecie obserwować na naszym profilu na Facebooku i stronie WWW.