59/2019


Aktualizacja 26. 07.2019

Po badaniu usg – wszystko jest OK. Psiak dzisiaj ma się dobrze. Wyszły szmery na sercu. Właścicielka będzie musiała dopilnować leczenia kardiologicznego.

******************

Aktualizacja 15.00

Psiak zostaje jeszcze w lecznicy. Ma 8 lat. Niestety wyniki wyszły słabe (anemia, podniesione próby wątrobowe). Czekamy na dalsze wyniki.

Aktualizacja

Odnalazł się właściciel. Psiak zostanie zaczipowany na nasz koszt za zgodą właściciela, aby na przyszłość nie było takich niespodzianek. Po zaczipowaniu zostanie wydany właścicielowi. Okazało sie że psiak wydostał się przez dziurę, gdyż obecnie przy posesji są remonty.

Dziękujemy za wszelkie udostępnianie posta.

******************

Znaleziono psa – Kolonia Góra Puławska, woj. lubelskie

Taki o to psiak (kawaler) trafił dzisiaj pod naszą opiekę (pan Adam go znalazł i od razu po telefonie do nas przewiózł do lecznicy za co bardzo dziękujemy ). PSIAK obecnie przebywa w lecznicy i bedzie miał zrobione badania na nasz koszt. Piesek jest osłabiony.
Czy ktoś rozpoznaje?

SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE

Dzisiaj Rasti wróciła do domu. Radości nie było końca! 😍 Psinka po dokładnym badaniu i po podaniu odżywczej kroplówki mogła wrócić do domu (pierwsze wyniki były słabsze, wykonano badanie usg: nerki, trzustka, wątroba w normie, po podanej kroplówce Rasti odżyła). Lekarze weterynarii stwierdzili, że psiakowi nic nie zagraża, jego stan jest stabilny i może wrócić do właścicielki.

Jedynie właścicielka będzie musiała dopilnować leczenia kardiologicznego i ze względu na jej wiek (od właścicielki dowiedzieliśmy się, że ma 10 lat) kontrolować stan zdrowia. Rasti ma szmery w sercu.
Psinka została zaczipowana. Fundacja pokryła koszt FV, gdyż na naszą prośbę przeprowadzono dokładne badania w celu stwierdzenia stanu zdrowia psiaka.