101/2019


Kochani, nowe maleństwo zawitało dziś na naszym pokładzie!

Kociak już dziś szuka DOMU TYMCZASOWEGO (bez innych kotów) lub STAŁEGO 

Szukając domu tymczasowego niestety musimy wymagać by nie przebywały w nim inne koty. Niestety „nasz maluch” ma silny koci katar, ma zainfekowane drogi oddechowe, uszy oraz oczy. Na pierwszy rzut oka widoczny jest także świerzb. Kociak będzie leczony ile będzie trzeba w lecznicy, jednak z uwagi na to, że obecnie oddział szpitalny jest prawie pełny, chcemy w odpowiednim momencie móc kontynuować leczenie (na nasz koszt) kociaka w DT, by zminimalizować ryzyko zainfekowania współlokatorów.

Maluch (płeć nie jest jeszcze znana, kociak za bardzo się stresował podczas oględzin) ma ok. 2 miesięcy. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, garnie się na ręce, jest ciekawy świata.

Mamy do Was także drugi apel…🙏 w ostatnim czasie pod naszą opiekę trafiają głównie koty (2 przebywają w DT), więc chcemy Was prosić o drobne wsparcie w postaci karmy. Nie liczy się dla nas ilość, a raczej jakość dlatego jeśli zechce ktoś podarować nam nawet puszeczkę dobrej jakościowo karmy np. https://www.zooplus.pl/…/animonda_rafine_carny/kitten/298186
będziemy dozgonnie wdzięczni 

Karmę można zamówić na adres siedziby ul. Czartoryskich 8, 24-100 Puławy, tel. 500851385.

Za każdą formę pomocy DZIĘKUJEMY 💓