105/2019


SARA – o to nasza nowa podopieczna, która szuka ciepłego i odpowiedzialnego domku  + PRZYJMIEMY MOKRĄ KARMĘ 

Poniżej historia:
Napisała do nas Aldona Zdrzalik , nasza stała obserwatorka z prośbą o pomoc dla bezdomnej kotki w zaawansowanej ciąży. Kicia już drugi raz zaciążyła… Przychodziła przed sklep w gminie Gniewoszów, ale nikogo prócz Aldony nie interesował jej los i coraz większy brzuch… wielu z Was pierwsze o czym pomyślało to cudowne kociaki chętne do zabawy, jednak my patrzymy z innej perspektywy. Fundacje pękają w szwach, u nas coraz częściej pacjentami są bezdomne, skrzywdzone przez ludzi i los koty. Schroniska też są pełne, a z adopcjami nie jest lekko. Postanowiliśmy ukrócić cierpienie kotki a także problem kolejnych miotów z pomocą gminy. Zapadła decyzja o sterylce aborcyjnej.

Kicia akceptuje ludzi więc myślimy że ktoś pozbył się „ciężarnego” problemu… Na szczęście ta historia ma dobry koniec. Kotka przeszła pomyślnie zabieg, czuje się dobrze po sterylizacji aborcyjnej. W tym miejscu głośno chwalimy i z całego serca dziękujemy Gmina Gniewoszów , która bez najmniejszego problemu zgodziła się pokryć koszt sterylizacji. Jest to postawa godna naśladowania przez inne mniej zwierzolubne gminy, a takich niestety nie brakuje.

Kotka została przebadana, odrobaczona, testy FIV/FELV wyszły ujemne. Jest w pełni zdrowa i może przebywać z innymi kotami. Obecnie przebywa w domu tymczasowym u naszej wspaniałej Marzenki, ale już dziś szukamy jej domku.

Chętnie przyjmiemy KARMĘ MOKRĄ, bedzie to dla nas duże wsparcie w obecnym gorszym finansowo czasie  Jeśli ktoś chce przekazać nam karmę, zamówić przez internet – zapraszamy na priv, podamy adres do wysyłki.
Z góry dziękujemy Wam za każdą, nawet najdrobniejszą formę wsparcia.