90/2019


A teraz mniej dobre wieści… W dniu wczorajszym na „nasz pokład” zawitało kolejne zwierzę… 💔

Maluch został znaleziony na osiedlu Włostowice w Puławach. Ludzie, którzy go znaleźli szybko nas powiadomili i poprosili o pomoc. Kociak w przeciągu paru minut znalazł się w lecznicy na ul. Norwida gdzie przechodzi leczenie na koszt naszej Fundacji. Maluch ma około półtora miesiąca.

Ma bardzo mocny koci katar, anemię, niedowagę, waży ok. 600 gram. Jest także zarobaczony i zapchlony. Jest mocno osłabiony, wzięty na ręce po prostu „zwisa”. Ma mocno zaropiałe oczy i nos, na szczęście oczy są do uratowania, nie będzie trzeba usuwać gałek jak w niektórych przypadkach z którymi mieliśmy do czynienia.

Dostaje obecnie kroplówki i leki. Dziś już ma apetyt. Nie wiemy dokładnie ile maluch będzie przebywał w lecznicy, dowiemy się w najbliższym czasie gdy będzie wiadomo jak reaguje po czasie na zastosowane leczenie. Prawdopodobnie tydzień, góra 10 dni.

KOCIAK JUŻ DZIŚ SZUKA KOCHAJĄCEGO DOMU  Jeśli chcesz odmienić los tego małego rudego kurdupelka, pisz lub dzwoń do nas śmiało! Kota wydamy w pełni oswojonego, wyleczonego, z wypisem z lecznicy. Jesteśmy w stanie dowieźć kota do nowego domu w Puławach i okolicy (woj. lubelskie) i do Warszawy. Tel: 533514674 lub 500581385