ZOOPLUS WSPOMÓGŁ NASZĄ FUNDACJĘ!


Długo czekaliśmy na ten dzień ale już możemy się oficjalnie pochwalić. Jakiś czas temu portal zooplus przekazał nam darowiznę w kwocie aż 8.249,06 zł!

Dla nas to był wielki szok, że wybrano z wielu Fundacji w Polsce między innymi też naszą. ZOOPLUS PO RAZ ENTY DZIĘKUJEMY! 

Dzięki tej kwocie mogliśmy na bieżąco pomagać potrzebującym zwierzakom, przeprowadzać interwencje i dzięki temu jeszcze niejeden zwierzak uzyska pomoc bo nie musieliśmy się martwić że z dnia na dzień zostaniemy bez grosza. Był to dla nas duży i bardzo pomocny zastrzyk pieniążków w natłoku zwierząt i interwencji.

A skąd akcja?
– Akcja charytatywna była częścią kampanii świątecznej sklepu zooplus w 2019 roku.
– Pieniądze zebrane w ramach akcji pochodziły ze sprzedaży produktów marek premium: Purizon, Wolf of Wilderness, Concept for Life, Wild Freedom oraz zoolove.
– W ramach akcji sklep zooplus.pl zebrał i przekazał organizacjom działającym na rzecz zwierząt w Polsce ponad 130 tysięcy złotych (131​ 985 złotych).
– W całej Europie sklepy zooplus przekazały zebrały i przekazały organizacjom działającym na rzecz zwierząt 201​ 185 euro (około 860 tysięcy złotych).
– W Polsce zebrane pieniądze trafiły do 16 organizacji z różnych regionów kraju, o różnym zasięgu i profilu działalności – wspierających koty, psy, króliki, ptaki i inne zwierzęta.
– Zebrana kwota została podzielona po równo – każda organizacja otrzymała 8249,06 złotych

www.zooplus.pl/info/about/swiateczna_pomoc_2019
www.zooplus.pl

Dziękujemy za tak ogromne wyróżnienie i za zaufanie  gorąco pozdrawiamy zarówno całą ekipę zooplusa jak i każdego klienta który przyłączył się do akcji!